Klausimų archyvas
Klausimų archyvas

Vida (2013.12.12)

   "Laba diena norėjau pasidomėti ar gydomajai mankštai nėščiosioms baseine gali registruotis ir ne Jūsų klinikoje prisirašiusios moterys. Jei galima lankyti ir neprisirašius, kaip būtų galima užsiregistruoti į užsiėmimus. Geros dienos"

Gerb. Vida, kineziterapija vandeny nėščioms atliekama Klaipėdos SPC baseine visoms pacientėms, nepriklausomai nuo prisirašymo vietos. Užsiėmimai mokami - 17 Lt., kreiptis į 202 kab.

Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus vedėjas V. Rožnov


Valdas (2013.03.21)

   "Laba diena Norėčiau sužinot ar reikia kreiptis pas šeimos gydytoją ir gauti iš jos siuntimą, norint apsilankyti pas urologą? Esu registruotas šioje ligoninėje. Ačiū."

Gerb. Valdai, Pas gydytoją urologą galima kreiptis ir be siuntimo, nes urologo konsultacija mūsų Centre tik mokama. Urologo konsultacija - 42,10 Lt., urologo konsultacija su echoskopija - 62,10 Lt. (iki kovo pabaigos vykdoma akcija). Nuo balandžio 2 d. - konsultacija kartu su echoskopija kainuos 72,80 Lt.

Ambulatorinio-konsultacinio skyriaus vedėja I. Bondarenko

Vilija (2013.03.16)

   "Laba diena,noriu paklausti jei yra bedu su nugara,šeimos daktare paskyrė pirmine reabilitacija,bet trečioje poliklinikoje jos kainuoja pavizdžiui baseinu mankštos po 17lt..kiek žinau galima pasiėmus siuntimą iš daktaro važiuoti į jūrininkų ligonine,ten prašyti talono ir gauti reabilitacija nemokama, ar teisingos mano žinios?"

Gerb. Vilija, Klaipėdos sveikatos priežiūros centre fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriuje procedūros: fizioterapija, masažas, kineziterapija - nemokamos (jas apmoka Teritorinė ligonių kasa). Balneologijos (vandens) procedūros skiriamos nemokamai priš tai turint susirgimų, kai pacientas atvyksta ambulatorinei reabilitacijai.

Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus vedėjas V. Rožnov
Jurgita (2013.01.09)

 

   "Laba diena , as noreciau apsilankyti pas ginekologa , issitirti , pati priklausau Priekuleje , ar man reiketu is savo gydytojos siuntimo ? ir ar man kainuotu ? jei taip , tai kiek ? Pagarbiai dekoju ."

Gerb. Jurgita, Klaipėdos SPC Jūs galite apsilankyti su savo gydytojo siuntimu II lygio gydytojo akušerio-ginekologo konsultacijai nemokamai. Arba apsilankyti pas akušerį-ginelologą be siuntimo, kiekvieno apsilankymo kaina - 55,00Lt., neįskaitant mokamus tyrimus.

Su pagarba,
Vyr. gydytojo pavaduotojas medicinai Vladimiras Popovas

Anna (2013.01.05)

   "Laba diena, Norejau suzinoti ar galima kreiptis pas Jusu budinti gyditoja savaitgaliais,suleisti vaistus-nes musu poliklinika nedirba savaitgaliais, o pertraukos daryti nenorime. Kokia tvarka jei galetumem,ir kiek kainuotu?"

Gerb. Anna,
Jūs galite kreiptis į Budinčią gydytojo tarnybą. Būtina turėti siuntimą iš savo šeimos gydytojo, kuriame nurodoma procedūra, kurią reikia atlikti. Procedūra bus mokama: injekcija į raumenis - 6 lt 10 ct.; injekcija į veną - 8 lt. 80 ct. Sumokėsite vietoje, ir Jums bus išrašytas įmokos kvitas.

II šeimos medicinos skyriaus vyr. slaugytoja S. Pociuvienė

Laima (2012.11.04)

   "laba diena, norejau suzinoti del savo mamos, kuri yra pensijoje, taciau turi rimtu sveikatos sutrikimu, ar gali pensininkas prisirasyti INVALIDUMA?"

Gerb. Laima,
Į šį klausimą išsamiau gali atsakyti Jūsų mamos gydytojas. Pensijinio amžiaus asmenims invalidumas neskiriamas, tačiau esant indikacijoms, gali būti skiriami spec. poreikiai.

Vyresnioji slaugytoja Silviana Pociuvienė
 

Viktorija (2012.10.23)

 "Laba diena. Jei esu prisiregistravusi šioje poliklinikoje ir noriu apsilankyti pas ginekologą ar reikia iš šeimos daktaro siuntimo ar ir paprastai užsiregistruoti užtenka. Ir ar tai kainuoja ? ačiū."

Laba diena, Viktorija,
Jeigu esate prisiregistravusi Klaipėdos SPC ir norite apsilankyti pas Centro gydytoją akušerį-ginekologą, siuntimo iš šeimos gydytojo nereikia. Apsilankymai pas gydytojus akušerius-ginekologus vyksta be išankstinės registracijos ir nemokamai.
Maloniai laukiame.

Vyr. gydytojo pavaduotojas medicinai V. Popovas
 

Lina (2012.10.02)

 "sveiki norejom pasiterauti ar pas jus ira galimybe pasikirpti liezuvio pasaiteli,musu labai trumpas,tai gydytoja sake kad reikia pakirpti.Musu mieste tokio dalyko niekas neatlieka,esam is Plunges raj.Jei atliekat kiek kainuoja tokia procedura?"

Gerb. Lina, ši paslauga mūsų Centre atliekama, kaina priklauso nuo vaiko amžiaus. Jeigu Jūsų vaikas naujagimis ir neturi dantų, kaina - 38,29 Lt. Jei vyresnis (nuo 5 m.) - 58,39 Lt. Galima kreiptis į vaikų ligoninės priėmimo skyrių, procedūra atliekama bendrinėje nejautroje, nemokamai.

Chirurginio-odontologinio skyriaus vyr. slaugytoja V. Tribičienė
 

Birutė (2012.09.27)

  "Sveiki. Kada kompensuojamos sauskelnes, jei 85metu zmogus turi nuolatines prieziuros dokumenta? Atsiprasau uz ne lietuviskas raides. Is anksto dekoju uz atsakyma."

Gerb. Birute,
Sauskelnės yra kompensuojamos kai žmogui pripažinta nuolatinė slauga ir pagal kai kuriuos susirgimus (pvz: po persirgto insulto). Teiraukitės savo gydytojo.

Vyr. gydytojo pavaduotoja šeimos medicinai A. Razgienė

Viktė (2012.09.16)

 "Laba diena, Jei prisiregistruotumeme Jūsų centre pas šeimos gydytoją ir mums reikėtų dantisto ar ginekologės paslaugų ar yra galimybė prisiregistruoti telefonu, ar būtina atvykti ir pasiimti taloną?"

Laba diena,
Mūsų Centre dirba ir odontologai ir ginekologai. Jūs galite registruotis internetu arba telefonu (tel: 8(46)496720; 8(46)796719). Talono pasiimti atvykti nereikia.

Vyr. gydytojo pavaduotoja šeimos medicinai A. Razgienė


 

Eglė (2012.09.15)

 "Sveiki, jei esu prisirasiusi prie seimos gydytojo kitur,bet noriu eiti pas jusu ginekologus, ar tai imanoma? ar kainuoja? aciu"

Laba diena,
Lankantis pas mūsų Centro gydytoją akušerį-ginekologą paslauga Jums mokama. Kaina priklauso nuo paslaugų apimties.

Vyr. gydytojo pavaduotoja šeimos medicinai. A. Razgienė

Audra (2012.08.09)

 "Sveiki,noreciau pasidaryt gimdos echoskopija(del cistu),kiek kainuotu ecoskopija?esu drausta,bet  noreciau eit privaciai be siuntimo.Ar reikia is anksto registruotis?"

Laba diena,
Registruotis nereikia. Echoskopija be siuntimo kainuoja 52,20 Lt., su šeimos gydytojo siuntimu - nemokamai.

Vyriausiojo gydytojo pavaduotoja šeimos medicinai A.Razgienė

Kastis (2012.07.13)

 "Laba diena, Norėjau paklausti dėl tyrimų vaikams iki 3 metų. Ar crb tyrimas yra mokamas ir kiek jis  turėtų kainuoti? Ačiū už atsakymą."

Laba diena, 
Mūsų Centre prirašytiems vaikams bendrieji tyrimai yra nemokami. Dėl platesnės informacijos kreipkitės į vaiko gydytoją.

Vyriausiojo gydytojo pavaduotoja šeimos medicinai A.Razgienė

Saulė (2012.06.30)

 "Sveiki, norėjau pasidomėti, šiuo metu laukiuosi ir vaiką norėčiau prirašyti jūsų poliklinikoje, į vaikų ligų skyrių, pas pediatrą. Kokia yra tvarka? Kada turėčiau kreiptis?"

Laba diena,
Kai gims Jūsų vaikutis iškart galite prisiregistruoti pas pasirinktą pediatrą, arba galite iš anksto pasikalbėti su Jūsų pasirinktu pediatru.

Vyriausiojo gydytojo pavaduotoja šeimos medicinai A.Razgienė

Vita (2012.06.07)

 "Sveiki, norejau paklausti kiek priklauso nesciajai ultragarso tyrimu? Kada daromas paskutinis echoskopas?"

Laba diena,
Remiantis LR SAM ministro įsak. Nr. 681 (2011 07 11) "Dėl nėščiųjų tikrinimo" pakeitimo, tyrimas ultragarsu privalomas tik kartą ir atliekamas 18-20 nėštumo savaitę.

Ambulatorinio konsultacinio skyriaus vedėja I. Bondarenko.
 

Jekaterina (2012.06.05)

"Sveiki.Kokia butu kaina apsilankimo pas seimos gydytoja su invalidumo pazymejimo(3 grupe invalidumo)"

Laba diena,
Jeigu Jūs esate prisirašiusi pas šeimos gyytoją - vizitas nemokamas.

Vyriausiojo gydytojo pavaduotoja šeimos medicinai A.Razgienė

Santa (2012.05.17)

"Laba diena, ar reikia siuntimo iš savo daktaro jeigu noriu apsilankyti pas ginekologą, dėl nieštumo? Kokia apžiūros kaina? Ačiū."

Gerb. Santa,
Jei esate socialiai apdrausta, atskiro siuntimo pirminei ginekologo apžiūrai nereikia.
Jei neapdrausta - pirminė ginekologo apžiūra yra mokama - 55 Lt., jei reikėtų atlikti laboratorinius tyrimus - jie irgi būtų mokami.

Akušerinio - ginekologinio skyriaus vyr. slaugytoja
B. Kerpienė

Santa (2012.05.17)

"Laba diena, ar reikia siuntimo iš savo daktaro jeigu noriu apsilankyti pas ginekologą, dėl nieštumo? Kokia apžiūros kaina? Ačiū."

Gerb. Santa,
Jei esate socialiai apdrausta, atskiro siuntimo pirminei ginekologo apžiūrai nereikia.
Jei neapdrausta - pirminė ginekologo apžiūra yra mokama - 55 Lt., jei reikėtų atlikti laboratorinius tyrimus - jie irgi būtų mokami.

Akušerinio - ginekologinio skyriaus vyr. slaugytoja
B. Kerpienė

Karolis (2012.04.18)

"Esu pensininkas. Turiu Šiaulių m. šeimos gydytojo siuntimą pas urologą, dėl naujų vaistų paskyrimo, nes praėjo metai nuo atlikto biobsijos tyrimo. Sakykite prašau, ar aš galiu pas urologą registruotis Jūsų centre? Kiek kainuotų ši paslauga?"

Laba diena,
Urologas gyd. Danilevičius konsultuoja mūsų Centre ketvirtadieniais, jo konsultacijos mokamos: Urologo konstultacija - 42,10 Lt, urologo konsultacija su echoskopija - 74,80 Lt. Registruotis tel. 8 46 496 725

Ambulatorinio konsultacinio skyriaus vyr. slaugytoja I. Rimkienė
 

Viktorija (2012.04.13)

"Laba diena, gal galetumete pasakyti, kur galeciau gauti knygute, kurioje butu duomenys apie skiepus nuo geltonosios karstines ("yellow fewer vaccination book"), nezinau kaip kitaip paaiskinti. Is anksto dekoju uz atsakyma."

Gerb. Viktorija, Jums tikslingiausia įsigyti tarptautinį skiepų sertifikatą (pasą). Tai padaryti galite, jei esate prisirašę pas gydytoją mūsų gydymo įstaigoje (Taikos pr. 76, Klaipėda).
Tereikia užsukti į 310 kab. (imunoprofilaktinį kabinetą) ir turėti atitinkamą dokumentą, apie atliktus skiepus arba įskiepijimą nuo geltonojo drugio. Galite atvykti pas mus Jums tinkamu laiku.
Išsamesnė informacija bus suteikta 310 kab. kasdien nuo 08:00 iki 19:00 val.

Vyresnioji slaugytoja Silviana Pociuvienė

Leta (2012.03.21)

"laba diena, norėčiau paklausti dėl kūdikiu vonių ir mžojo baseinėlio higienos normu taikymo.Kokia higienos norma remiasi specialistės prižiūrinčios ir valančios baseinėli,kaip dažnai turi būti keičiamas vanduo,kuo dezinfekuojama ir panašiai.Ačiū už atsakymą."

Laba diena,
Baseinų priežiūra ir eksploatacija vykdoma pagal Higienos normą HN 109:2005 "Baseinai, įrengimo ir priežiūros saugos sveikatai reikalavimai".

Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus vedėjas V. Rožnov
 

Jovita (2012.03.18)

"Laba diena noreciau suzinoti kiek kainuotu danties istraukimas esu mama auginu 1metu vaika tai pat esu akademinese atostogose."

Laba diena,
Nuolaidų dantų rovimui nėra.

Chirurginio - odontologinio skyriaus vyr. slaugytoja V. Tribičienė

Vitoldas (2012.03.17)

"Gavau siuntimą prostatos echoskopijai atlikti. Patikslinkit prašau kaip jis atliekamas, ar reikia išanksto registruotis, kiek laiko trunka ir ar reikia kokio pasiruošimo. Ačiū"

Laba diena,
Ačiū, kad domitės mūsų paslaugomis. Tyrimas atliekamas ultragarso pagalba. Specialaus pasiruošimo nereikia. Geriau būti nevalgius, kad nebūtų pilve dujų ir 2-3 val. iki tyrimo nesišlapinkite, kad būtų pilna šlapimo pūslė.

Vyriausiojo gydytojo pavaduotoja šeimos medicinai A.Razgienė

Marija (2012.03.05)

"Sakykite prašau, ar jau galima prisiregistruoti pas Jūsū įstaigos šeimos gydytoją ar specialistus internetu. Paaiškinkite kaip tai padaryti,kokiu  internetiniu adresu eiti į registraciją? Pežiūrėjusi Jūsų šį tinklapį tokios nuorodos neradau. Apie šią galimybę nugirdau Jūsų įstaigos registratūroje."

Gerb. Marija,
Mūsų įstaigos internetinės svetainės (www.klaipedosspc.lt) titulinio lapo apačioje kairėje pusėje yra nuoroda "Išankstinė pacientų registracija". Jei Jūs esate mūsų Centro pacientė, paspaudę šią nuorodą galite prisiregistruoti pas norimą gydytoją. Jei Jūs nesate mūsų Centro pacientė, bet norite prisirašyti pas vieną iš mūsų įstagos šeimos gydytojų, maloniai kviečiame atvykti į registratūrą, kur Jums bus suteikta visa reikalinga informacija.

Pagarbiai,
Alfreda Pangonienė
vyriausiojo gydytojo pavaduotoja bendriems reikalams.

Lauryna (2012.03.02)

"Sveiki. Esu pagimdziusi dukryte ji ligonineje buvo paskiepyta, bet as negavau skiepu knygeles (pati nepaprasiau, nes negalvojau kad jas israso pacioje ligonineje). Ka man tokiu atveju daryt? Kur ja galeciau gauti: ligonineje ar artimiausiame medicinos punkte?"

Laba diena,
Išrašą apie skiepus visada gauna šeimos gydytojas arba pacientas. Jei Jūs dukrytę prirašėte pas mūsų įstaigos gydytoją (Klaipėdos SPC) visada galite gauti žinias apie skiepus, o vaiko skiepų pasą įsigyti imunoprofilaktiniame skiepų kabinete: Taikos pr. 76, 310 kab. (nemokamai). Kreipkitės pas savo šeimos gydytoją.

II-ojo šeimos medicinos skyriaus vyr. slaugytoja S. Pociuvienė


 

Laura (2012.02.09)

"Noretumem su 2 men. kudikiu pradeti lankyti Jusu baseina, esanti III poliklinikoje. Kokie butu formalumai ir kiek kainuoja proceduros?"

Laba diena,
Jums reikalingas siuntimas (forma 28) iš Jūsų šeimos gydytojo arba gydytojo - reabilitologo. Užsiėmimo kaina - 15 Lt.

Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus vedėjas V. Rožnov

Dalia (2012.02.06)

"Laba diena, Norėčiau sužinoti ar norint praeiti med. komisiją dėl teisių pasikeitimo, reikia turėti nuotrauką. Ačiū"

Laba diena,
vairuotojų pažyma išduodama be nuotraukos.

Profilaktinio skyriaus vyr. slaugytoja R. Beniušienė

Inga (2012.02.06)

"Laba diena, Norejau paklausti,kada buna atsakymai kai pasidarai kokius nors tyrimus,kraujo,gliukozes ar pan,kada daktaras juos gauna i paciento knygele?iskart ta pacia diena ar kita diena?aciu uz atsakyma"

Ačiū už klausimą.
Priklausomai nuo tyrimo paskirties, dauguma tyrimų rezultatų atsakymų būna tą pačią dieną, paciento asmens istorijoje įklijuojami sekančią dieną.

Laboratorinės diagnostikos skyriaus vedėja J. Kateivienė

Danute (2012.02.03)

"Sveiki, gyvenu šilutėje man 51 m. Ar galiu atvykti pasitikrinti dėl širdies kraujagyslių ligų. Ar už tyrimus reikes moketi jei taip nurodykite suma. Pagarbiai Danute"

Laba diena,
Pagal amžių Jums priklausytų vieną kartą metuose atlikti širdies kraujagyslių ligų profilaktinę programą. Programa atliekama pas šeimos gydytoją. Mūsų Centre kardiologo nėra.

Vyriausiojo gydytojo pavaduotoja šeimos medicinai A.Razgienė

Julija (2012.01.22)

"Laba diena. Kiek kainuoja pilna burnos higiena??"

Dėkojame už klausimą.
Vieno danties kaina 2 litai.

Chirurginio - odontologinio skyriaus vyr. slaugytoja V. Tribičienė

Povilas (2012.01.19)

"Sveiki, kokios kainos yra jūsų sveikatingumo centro treniruoklių salei, kiek kainuoja abonentas mėnesiui ar dviem?"

Laba diena,
Kaina 60 Lt./mėn. (moksleiviams ir studentams - 50 Lt./mėn.)
Ačių, kad domitės mūsų paslaugomis.

Profilaktinio skyriaus vyr. slaygytoja R. Beniušienė.

Sidas (2012.01.17)

"Norime padaryti kaulo tankio tyrima. Atvyksime is Akmenes,ligonis moteris 76m.turime siuntima.Ar reikalimga isankstine registracija,ar mokama,kada dirba?"

Ačių už klausimą.
Dirbame nuo 9.00 - 18.00 val. Tyrimas mokamas - 48 Lt. Išankstinės registracijos nėra.

Ambulatorinio konsultacinio skyriaus vyr. slaugytoja I. Rimkienė

Inesa (2012.01.13)

"Laba diena, norėčiau sužinoti ar vyksta kokie nors kursai nėščiosioms poliklinikoje? kokia kaina ir kokios paskaitų temos?kokiu numeriu paskambinus galima gauti daugiau informacijos apie kursus? iš anksto ačiū už atsakymus"

Laba diena, Inesa,
Klaipėdos SPC akušerijos - ginekologijos skyriuje vyksta paskaitos nėščioms moterims. Galima atvykti ir su vyru.
Kursai vyksta nuo pirmadienio iki penktadienio. Vieno užsiėmimo trukmė nuo 1 iki 1,5 val. Pradžia pirmadieniais 8.30 val. 
Supažindinama su nėščiųjų mityba, higiena, pasiruošimu gimdymui ir pogimdyviniam laikotarpiui,
kontracepcija, nuskausminimu gimdymo metu, naturaliu kūdikių maitinimu, naujagimių priežiūra.
Kursų kaina - 82 Lt. Išsamesnė informacija tel. 8 46 496727.

Vyriausiojo gydytojo pavaduotojas medicinai Vladimiras Popovas

Laura (2011.12.28)

"Sveiki, norėčiau palankyti kelias vandens pocedūras jūsų centre (šarko dušų ir pan.), bet girdėjau kad liktai vyksta remontas. Kada galėčiau jau planuoti šias proceduras? Kokios vandens procedūrų kainos ir purvo vonių? Dėkui už atsakymą."

Ačiū už klausimą.
Labai apgailestaujame, šiuo metu Klaipėdos m. SPC Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriuje vyksta remontas.
Vandens ir purvo procedūros neatliekamos.

Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus vedėjas V. Rožnov.

Giedrius (2011.12.14)

"Laba diena, Persikėliau iš šiaurinės Klaipėdos dalies į pietinę. Noriu prisirašyt treųioje poliklinikoje pas šeimos daktarę. Kur kreiptis ir nuo ko pradėti, nes poliklinikoje nepžystu nė vieno šeimos daktaro. Iš anksto dėkoju."

Ačiū už klausimą. Prašome atvykti su asmens dokumentu į Taikos pr. 76 (III polikliniką). Registratūros darbuotoja Jums priskirs šeimos gydytoją pagal gyvenamąją vietą.

Vyriausiojo gydytojo pavaduotoja šeimos medicinai A.Razgienė
Ieva (2011.11.02)

"Laba diena, Ar šeimos gydytojo pasirinkimas 2-ame šeimos medicinos skyriuje turi įtakos tam, pas kokią odontologę bus galima lankytis? Jei taip, tai pas kokią šeimos gydytoją reikia būti prisiregistravus, kad būtų galima lankytis pas odontologę R. Toliušienę? Ačiū"

Jūs galite rinktis bet kurį gydytoją odontologą, dirbantį mūsų Centre, su sąlyga, kad esate prisirašęs pas vieną iš šeimos gydytojų, įvardintų mūsų svetainės (www.klaipedosspc.lt) puslapyje "Paslaugos".
Dėkojame už klausimą.

Vyriausiojo gydytojo pavaduotoja šeimos medicinai A.Razgienė
Antanas (2011.10.25)

"Ar galima užsiregistruoti pas šeimos gydytoją internetu?"

Dėkojame, kad pasirinkote mūsų gydymo įstaigą. Tikimės nenusivilsite.
Internetu užsiregistruoti pas savo šeimos gydytoją galite internetiniu adresu www.sergu.lt arba www.klaipedosspc.lt "išankstinė pacientų registracija".
Jei dar nesate pasirinkę šeimos gydytojo, prašome atvykti į mūsų Centrą, adresu Taikos pr. 76, kur galėsite pasirinkti pas mus dirbantį šeimos gydytoją arba registratūros darbuotojos pasiūlys Jums, pagal Jūsų gyvenamają vietą.

Vyriausiojo gydytojo pavaduotoja šeimos medicinai A.Razgienė
Zita (2011.10.24)

"Mano sūnus mokosi Klaipėdos valstybinėje kolegijoje, šiuo metu turi sveikatos problemų.Kur jam reikėtų kreiptis pagalbos.Kuri medicinos įstaiga priima kitų rajonų studentus,besimokančius šioje mokymo įstaigoje.Su pagarba.Būsiu dėkinga už suteiktą informaciją."

Ačiū už klausimą.

Visi Klaipėdoje besimokantys studentai turi prisirašyti pas mieste dirbančius šeimos gydytojus.
Jei dar nesate pasirinkę šeimos gydytojo, prašome atvykti į mūsų Centrą, adresu Taikos pr. 76, kur galėsite pasirinkti pas mus dirbantį šeimos gydytoją arba registratūros darbuotojos pasiūlys Jums, pagal Jūsų gyvenamają vietą.

Vyriausiojo gydytojo pavaduotoja šeimos medicinai A.Razgienė
Lina (2011.07.26)

"Laba diena, per kiek laiko šeimos gydytojas turi paruošti dokumentus neįgalumo lygio nustatymui poliklinikoje?"

Gerb.Lina,
dėkojame už Jūsų klausimą,tačiau išsamiai į jį atsakyti galėsime tik konkrečiai žinodami kokiam ligoniui turėtų būti ruošiami Jūsų prašomi dokumentai. Jokie norminiai aktai jokių terminų nenumato.Tai priklauso nuo asmens ligos,jos būklės.Dėl išsamesnės informacijos prašome kreiptis į Centro vyriausiojo gydytojo pavaduotoją šeimos medicinai Angelę Razgienę, tel 8 46 410039.
Pastaba:nuo 2011-08-01 iki 2011-08-16 gydytoja atostogaus.Ją pavaduos 2-ojo  šeimos medicinos skyriaus vedėja Lilija Jokubauskienė (tel.8 46 496747).

pagarbiai,
Alfreda Pangonienė
vyriausiojo gydytojo pavaduotoja bendriems reikalams.

Vitalija (2011.02.07)

"Laba diena. Norėjau pasiteirauti dėl medicininės pažymos 049/a formos ir medicininės pažymos šaunamajo ginklo laikymui. Nesu registruota (nei gyven. vieta, nei pas gydytojus) Klaipėdoje, tačiau dirbu čia ir norėčiau pasidaryti medicininę apžiūrą. Ar tai įmanoma ir kiek tai kainuotų? Dėkoju už atsakymą."

Gerb.Vitalija,
pažymą  f-049a dėl šaunamojo ginklo laikymo Jūs galite gauti mūsų Centre.
Tuo tikslu,Jūs turite registruotis Centro profilaktiniame skyriuje, kur Jums  bus nurodyta kokių  gydytojų specialistų apžiūra Jums reikalinga ir koks minėtų gydytojų darbo laiko grafikas.

Pažymai gauti Jūs turite  pateikti tokius dokumentus:
1.pasą arba asmens tapatybės  kortelę. 
2.nurodyti tikslią gyvenamąją vietą; 
3.išrašą iš šeimos gydytojo (f-027/a) apie Jūsų sveikatos būklę bei persirgtas ligas; 
4.pažymą iš Klaipėdos psichikos sveikatos centro; 
5.pažymą iš priklausomybės ligų centro;  

Paslaugos kaina  66 litai.

Adomas (2010.12.14)

"Laba diena, noriu paklausti,esu pensininkas,priklausai -klaipedos sveikatos prieziuros centas(3 poliklinikai), socialiai draustas,turiu auksta kraujo spaudima,vartoju kompensuojamus vaistus nuo kraujo spaudimo, todel labai svarbu man yra cholesterolio kiekis kraujuje.Noriu zinoti ar priklauso man nemokami cholesterolio kiekio nustatymas kraujuje tyrimai ir periodiskumas. Pagarbiai,Adomas."

Gerb. Adomai, atsakome į Jūsų paklausimą.
Mes dirbame pagal 2005-12-22 Sveikatos apsaugos ministro įsakymu patvirtintą šeimos gydytojo normą MN:14 2005.
Pagal šią NORMĄ ligoniams bendrojo cholesterolio kiekį tiriame vieną kartą metuose.
Papildomai 40-45 metų amžiaus vyrus tikriname profilaktiškai dėl širdies kraujagyslių ligų. Tuomet atliekame lipidogramą, t.y. tiriamas bendras cholesterolis ir jo frakcijos.

Vyriausiojo gydytoja pavaduotoja šeimos medicinai A.Razgienė


 Danguolė (2010.11.11)

"Laba diena, Kur butu galima pasiskiepyti nuo hepatitų A, B, stabligės ir pasiutligės. ir kiek tai kainuoja?"

Gerb. p.Danguole,
Viešosios įstaigos Klaipėdos sveikatos priežiūros centras ,adresu Taikos pr.76, Klaipėda ,skiepų kabinete (310 kb.) galite pasiskiepyti nuo eilės ligų,tame tarpe ir nuo Jus dominančių. Toliau pateikiame Jus dominančios paslaugos kainas:

 

Indikacija

Vakcinos pavadinimas

Vakcinos ir paslaugos kaina

Skiepas nuo hepatito vaikams

Havrix 720

88,62 Lt.

Skiepas nuo hepatito A suaugusiam

Havrix 1440

114,90 Lt.

Skiepas nuo hepatito B suaugusiam

Engerix B

67,81 Lt.

Skiepas nuo hepatito A ir B suaugusiam

Twinrix Adult

137,89 Lt.

Skiepas nuo pasiutligės (prieškontaktinė ir pokontaktinė profilaktika)

Verorab

79,90 Lt.

Skiepas nuo stabligės

Pediacel

151,30 Lt.

--------„---------„------

Dultavax

79,89 Lt.


Vyresnioji slaugytoja Silviana Pociuvienė

Ieva (2010.07.31)

"Laba diena, norėjau pasiteirauti, nuo keliu men galima ateiti su kudikiu i baseina uzsiemimams? Kelinta val vyksta uzsiemimai, kiek kainuoja ir ar reikia uzsiregistruoti is anksto? Taip pat ar reikia pristatyti kokius nors leidimus is seimos gydytojo?
Dekoju uz atsakyma!"

Sveikatos priežiūros centro pediatrijos departamente (Taikos pr. 76) veikia vaikų hidroterapijos kompleksas: baseinas, vonios kūdikiams, povandeninis masažas.
Tam, kad pripratinti vaiką prie vandens (baseino), vaikui reikalinga atnaujinti plaukimo įgūdžius vonioje (vaikams nuo 3 sav. iki 3 mėn. amžiaus dar yra išlikę plaukimo refleksai).
Vonios skirtos ne tik vaikams, bet ir tėveliams. Kineziterapeutai apmoko tėvelius:

  •     pratimų kompleksų, kuriuos galima atlikti namų sąlygomis;
  •     masažo elementų, kuriuos būtinai reikia atlikti iki ir po kiekvienos vonios procedūros.

Vaikai vonias dažniausiai lanko iki 3-4 mėn. Po to, kai vaikas pripranta prie vandens (gali būti vonioje vienas - be pagalbos), jis perkeliamas į baseiną, kur plaukioja kartu su vienu iš tėvelių.
Kineziterapeutai apmoko tėvelius ir vaiką pirmųjų plaukimo įgūdžių.
Pradžioje užsiėmimai vyksta žaidimo formoje. Užsiėmimo trukmė - iki 30 min. Užsiėmimai vyksta 2 kartus savaitėje.
Anksčiau baseino nelankę vaikai užsiėmimams priimami nuo 3-4 metų amžiaus ir gali jį lankyti iki mokyklinio amžiaus.
Yra gydomosios mankštos grupės:

  •     ydingos laikysenos;
  •     skoliozės;
  •     sveikatingumo (plaukimo užsiėmimai grupėse po 6-8 vaikus, sudaromos galimybės baseiną lankyti vaikams iš vieno darželio).

Užsiėmimus praveda kineziterapeutai.
Visos hidroterapijos procedūros - mokamos.
Hidroterapijos procedūroms nukrepti gali gydytojas reabitologas ir gydantis gydytojas.

Procedūros kaina - 15 Lt.


 Denis (2010.07.30)

"Laba diena, noriu pasiteirauti, kiek kainuoja danties rovimas Jūsų poliklinikoje?"

Dėkojame už klausimą.
Odontologo paslaugos mūsų Centre prisirašiusiems pacientams yra nemokamos. Mokėti reikia tik už sunaudotas medžiagas.
Išsamesnę informaciją Jums suteiks gydytojas - odontologas po Jūsų dantų apžiūros.


 

Lina (2010.07.10)

"Laba diena, Noriu suzinoti kur klaipedoje kreiptis del programos vaiko stuburo tiesumui palaikyti, kineziterapija vandenyje. Dabar viesime Klaipedoje, esame is Vilniaus. Seimos gydytoja rekomendavo 10 uzsiemimu baseine su kineziterapeutu. Ar yra tokia programa Klaipedoje? Is anksto dekoju. Su pagarba, Lina"

Dėkojame už klausimą. Klaipėdos sveikatos priežiūros centro fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriuje atliekamos kinezeterapijos procedūros  vandenyje. Paslaugos mokamos.Vienos procedūros kaina 15 litų. Prieš atliekant  Jūsų minimas procedūras, būtina, kad vaiką apžiūrėtų gydytojas reabilitologas, todėl kviečiame  apsilankyti Centro 3-ajame padalinyje, adresu Taikos pr. 76 pas vaikų gydytoją reabilitologę A.Štitilienę. Vizitui pas gydytoją būtina registracija tel. 496 720 arba internetu portale "sergu.lt".
Maloniai laukiame.

Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus vedėjas Vladimiras Rožnovas


 Tomas (2010.05.23)

"Laba diena,
Noriu suzinoti kokias stuburo tempimo proceduras atliekate ir kokia kaina. Pas mane yra stuburo isvarza."

Gerb.Tomai Ripkauskai,
dėkojame už Jūsų klausimą. Apie Jus dominančią stuburo tempimo procedūrą Jūs galite pasiskaityti mūsų Centro internetiniame tinklalapyje adresu: www.klaipedosspc.lt, "NAUJIENOS", Atsisiųsti lankstinuką. arba "KLAUSIMAI", kur yra išsamus atsakymas prieš tai klausiusiam. Vienos procedūros kaina - 50.00 Lt.

Viačeslav (2010.05.20)

"sergu stuburo isvarzu, turiu invaliduma. kaip man praeiti kompjuterinio stuboro tempima "IDD terapija""

Gerb. Viačeslavai, dėkojame, kad domitės mūsų Centro teikiamomis paslaugomis.

Norėdamas gauti IDD aparatu atliekamą stuburo tempimo procedūrą, Jūs turite užsiregistruoti  konsultacijai pas mūsų gydytoją reabilitologą tel.8 46 496 720.
Atvykstant pas gydytoją būtina turėti  stuburo kompiuterinio tomografo ar magnetinio  rezonanso tyrimu rezultatus. 
Maloniai laukiame Jūsų atvykstant. 

Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus vedėjas Vladimiras Rožnovas


 Ženeta (2010.02.10)

"Laba diena, Norėjau daugiau sužinoti apie nėščiųjų mankštos baseine paslaugą: Kokiomis dienomis ir valandomis vyksta užsiėmimai? Kiek laiko trunka? Kokia užsiėmimų kaina? Ar reikia rezervuoti vietą iš anksto? Ar reikalinga ginekologo pažyma (leidimas), norint lankyti užsiėmimus?"

Užsiėmimai vyksta:

Pirmadienį, trečiadienį, penktadienį 11 val.
Užsiėmimų trukmė 30-35 min.
Vieno užsiėmimo kaina 17,00 Lt.
Dėl rezervavimo vietos - prašome pasiskambinti kinezeterapeutei tel. 8 672 04064 arba užeiti į Centrą į 202 kb.asmeniškai.
Ginekologo pažyma pageidaujama.
Maloniai kviečiame pasinaudoti Centro teikiamomis paslaugomis.

IŠANKSTINĖ
PACIENTŲ
REGISTRACIJA
© Klaipėdos miesto poliklinika
Visos teisės saugomos