Naujienų archyvas

2020 05 04 d.


2020 04 06 d.

Gyd. Endokrinologė M. Poškienė konsultuoja distanciniu budu: 07-04-2020 nuo 12.30 iki 19.00 val. ir 08-04-2020 nuo 16.30 iki 19.00 val.

Tel. Nr.: (8 46) 410042 - *Būtinas šeimos gydytojo e-siuntimas!


2020 03 20 d.

Informacija (C; D; CI; C1E; CE; D1; D1E, DE) kategorijų vairuotojams
 
Vadovaujantis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro-valstybės lygio ekstremalios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimu 2020-03-19 įsak. Nr. V-448 „Dėl Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremalios situacijos valstybės operacijų vadovo 2020 m. kovo 16 d. sprendimo Nr. V-387 „Dėl sveikatos priežiūros įstaigų darbo organizavimo paskelbus karantiną Lietuvos Respublikos teritorijoje“ pakeitimu VšĮ Klaipėdos miesto poliklinikoje KARANTINO laikotarpiu prie VšĮ Klaipėdos miesto poliklinikos prisirašiusiems pacientams yra sudaryta galimybė išduoti vairuotojo sveikatos patikrinimo pažymą (F.Nr. E083-1) II gr. transporto priemonių (C; D; CI; C1E; CE; D1; D1E, DE) kategorijų vairuotojams, vykstantiems atsivežti krovinių į užsienio valstybes ir kuriems BŪTINA pasikeisti vairuotojo pažymėjimą.
 
Informacija tel.: (8 46) 496723, darbo dienomis 9.00 – 12.00 val.

2020 03 20 d.


2020 03 16 d.


 

2020 03 15 d.


 

2020 03 12 d.


2020 03 06 d.

PACIENTŲ DĖMESIUI! Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2020-03-05 d. įsakymu AD1-321 nuo 2020-03-05 d. Klaipėdos mieste paskelbta gripo epidemija.

2020 02 28 d.


2020 02 26 d.


2020 02 12 d.

Gerb. pacientai,
 
Ryšium su padidėjusiu pacientų srautu pas šeimos gydytojus, prašome dėl vaistų išrašymo ir/ar siuntimų išdavimo pas specialistus registruotis iš anksto, pagal Poliklinikoje nustatytą išankstinės pacientų registracijos tvarką (t.y. priėmimui pas gydytoją pasiimti taloną).

2020 01 29 d.

Visą vasario mėnesį žmonės kviečiami dalyvauti prevencinėje programoje ir nemokamai pasitikrinti dėl burnos vėžio.

Visus norinčius pasitikrinti profilaktiškai dėl burnos ertmės onkologinių susirgimų, ypač tuos, kurių burnoje yra atsiradusių nepraeinančių, dažnai neskausmingų darinių, t.y. paraudimų, guzelių, pabalimų, įtrūkimų ar negyjančių žaizdelių, kviečiame registruotis pas budintį gydytoją odontologą.

Esant įtarimams, gydytojas nukreips pacientą konsultacijai pas specialistą.


2020 01 23 d.

Informuojame, kad nuo 2020 m. sausio 2 d. VšĮ Klaipėdos miesto poliklinikoje darbą pradėjo slaugos paslaugų namuose tarnyba.
 
Ši tarnyba teikia ambulatorines slaugos paslaugas namuose pacientams, prisirašiusiems prie mūsų gydymo įstaigos, kurie dėl sveikatos būklės negali atvykti į polikliniką ar jos ambulatoriją, bei kuriems yra nustatytas:
• specialusis nuolatinės slaugos poreikis;
• specialusis nuolatinės priežiūros poreikis;
• bendras funkcinis sutrikimas, po stacionaraus gydymo bei BARTHEL indeksas 20-61 balo ribose.
• atlikta tracheostoma arba gastrostoma.
 
Tarnybos darbuotoja (bendrosios praktikos slaugytoja) savarankiškai ir pagal šeimos/vidaus/vaikų ligų gydytojų paskyrimus pacientų namuose teikia sveikatos priežiūros paslaugas.
 
Paslaugos teikiamos nemokamai.

2019 12 17 d.


2019 11 28 d.

Prof. dr. R.Kėvalas – apie vaikų karščiavimą ir gydymą
„Vienas geriausių, efektyviausių ir maloniausių vaikams temperatūrą mažinančių dalykų yra ledai. Taip, tai yra labai geras dalykas, labai rekomenduojamas ir labai malonus. Mačiau, kaip kai kuriose ligoninėse užsienyje važiuoja sesutė ir vietoje paracetomolio dalina ledų porcijas. Tai yra tikrai efektyvu ir nereikia to bijoti. Šaltas vanduo su ledukais taip pat yra tinkamas gerti, bet ne iš išorės trinti“, – it koks Kalėdų senelis išrašydamas receptą šypteli vienas geriausių vaikų gydytojų Lietuvoje, Kauno klinikų Vaikų ligų klinikos vadovas profesorius Rimantas Kėvalas. Lietuvoje kaip tik įsibėgėja metas, kai daugėja įvairių susirgimų, kurių neišvengiamas palydovas yra karščiavimas. Prof. dr. R.Kėvalas – apie viską iš eilės: kas yra karščiavimas, kaip vertinti vaiko būklę ir keli, mitus paneigiantys, pastebėjimai.
„Karščiavimas yra normali apsauginė organizmo reakcija į virusus ir bakterijas. Bet prieš kalbant apie karščiavimą, mes turime susitarti, kas tai yra. Šiai dienai yra labai įvairių termometrų ir tėvai, naudodami termometrą, turi žinoti, kokia yra normali temperatūra ir kokios jos ribos“, – pirmuosius namų darbus tėvams pataria atlikti profesorius. Termometrų yra įvairių – elektroninių, bekontakčių infraraudonųjų spindulių, o kai kuriose namuose vis dar galima rasti ir gyvsidabrinių. Kartais tėvai skundžiasi , kad vaikas karščiuoja, temperatūra siekia 37,4 ar 37,5. Tačiau matuojant bekontakčiu termometru infraraudonaisiais spinduliais tai yra absoliučiai normali temperatūra. Visada svarbus rodiklis vertinant karščiavimą yra vieta, kur matuojama temperatūra – pažastyje ar ausies landoje, ar bekontakčiu termometru kaktoje.
„Karščiavimas – kai temperatūra kyla virš 37,2, bet tik tada, kai matuojama pažastyje, o matuojant kitose vietose reikia žiūrėti individualiai. Taip pat nepamirškime, kad vaikų temperatūra dienos bėgyje gali kisti. Ji pati žemiausia ryte, o aukščiausia vakare ir tas diapazonas yra iki 0,8 laipsnio“, – akcentus dėlioja R. Kėvalas. Neaukšta temperatūra nekelia didelio nerimo. Apgaubiame mažylį globa ir rūpesčiu ir nelekiame paknopstomis į vaistinę. Kiek kitokia rekcija, kai temperatūrą aukšta. Kada jau turėtume sunerimti?
Kalbant apie tikrąjį karščiavimą, kuomet nekyla diskusijų, tai kai temperatūra palyka iki 38,5, 39 ir daugiau. Tai yra apsauginė organizmo reakcija. Pakankamai gaji temperatūros baimė. Temperatūros fobijos sindromas, kuris atsirado 1980 metais, įvestas į tokią terminologiją, kada tėvai paniškai bijo temperatūros, ją labai dažnai matuoja, naktį kelia vaiką ir matuoja, skiria antiperetikus (vaistus nuo karščiavimo), kartais dozės būna labai didelės ir taip sukelia pašalinį poveikį.
Profesorius kartoja – temperatūra yra apsauginė organizmo reakcija. Dažnai tėvai bijo karštinių traukulių. Pasak R.Kėvalo, tokie traukuliai yra genetiškai nulemti, maždaug 4-6 procentai vaikų juos turi. Derėtų žinoti, kad smegenys pakelia temperatūrą iki 42 laipsnių Celsijaus, bet vaikai labai retai karščiuoja virš 40. Tai būna labai sunkūs atvejai, kuriuos kartais sukelia ir gripas.
Temperatūros nereikia bijoti. Reikia žiūrėti, kaip elgiasi vaikas karščiavimo metu. Ar jis vangus, mieguistas, galbūt atsirado kažkoks bėrimas, jis atsisako valgyti, dejuoja ir nori tik gulėti – tai yra tie grėsmingi simptomai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį ir, be abejo, kreiptis į medikus.
Aš noriu akcentuoti tas situacijas, kada tikrai reikia sunerimti. Viena amžiaus kategorija, iki 3 mėnesių kūdikiai, yra absoliuti indikacija tuoj pat kreiptis į medikus. Jų imunitetas yra visiškai kitoks, negu vyresnių vaikų ir iki 10 procentų šitas karščiavimas gali būti sunki bakterinė infekcija, todėl kūdikiai turi būti atitinkamai ištiriami“, – atmintinę auginantiems vaikus tęsia profesorius.
Kas vyksta mūsų vaikų organizme, kai jie karščiuoja? Ar močiučių gydymas šiltomis arbatėlėmis ir skysčiais atgyvena, o gal neturėtume ignoruoti senų patikrintų metodų?
„Temperatūros metu padidėja deguonies poreikis, padidėja medžiagų apykaita, bet svarbiausia – vaikas netenka skysčių. Netekęs skysčių jis tampa vangus, mieguistas. Pats svarbiausias dalykas pirmosiomis valandomis ieškoti ne paracetamolio arba ibuprofeno, tai yra du pagrindiniai vaistai, kurie mažina temperatūrą, bet svarbiausia užtikrinti reikiamą skysčių kiekį. Duoti vaikui dažniau atsigerti, jeigu tai kūdikis – dažniau žindyti, nes viena pagrindinių karščiavimo komplikacijų yra skysčių netekimas“, – pirmą pagalbą karščiuojant pabrėžė R.Kėvalas.
Jei vaikui temperatūra pakilo iki 38 laipsnių Celsijaus – jokių vaistų nereikia, bet jei kyla aukštesnė, tai skubame mažyliams padėti vaistais. Tokiais patarimais dalinasi tėvai, patys nežinodami kodėl būtent taip.
„Kažkodėl yra gajus skaičius 38,5 laipsnio pagal Celsijų temperatūra. Bandžiau rasti mokslinį paaiškinimą, kodėl tas 38,5 ir man nepavyko. Bet tėvai labai gerai žino savo vaiką. Pagrindinės indikacijos mažinti temperatūrą tai yra diskomfortas, karščiavimas virš 40 ir jeigu vaikas serga kažkokia kita, plaučių ar širdies kraujagyslių liga, – atvejus, kada jau reiktų duoti vaikui temperatūrą slopinančius vaistus, mini R.Kėvalas. Tačiau dažnai tėvai baiminasi, kad nepražiūrėtų to momento, kada vaistų jau tikrai reikia. Visi nori apsidrausti.
Kas yra diskomfortas? Jo riba labai individuali. Mačiau ne vieną vaiką su 39,5 temperatūra, kuris pakankamai gerai jautėsi, gėrė skysčius, vartė knygutes, žiūrėjo televizorių, tačiau kitas su 38 laipsniais jaučiasi visiškai blogai, jis būna vangus, mieguistas, dirglus, atsisako valgyti, neužmiega. Tai antrajam pacientui jau reikėtų skirti antiperetikus. Tačiau jeigus vaikas puikiai jaučiasi ir su aukšta temperatūra, tai tegul organizmas pats ir kovoja.
Kai mes su plaktuku nusimušame pirštą – jaučiame skausmą. Tai lygiai tas pats, kada virusai ar bakterijos patenka į mūsų organizmą, tuomet karščiavimas yra apsauginė reakcija, kuomet žudomi virusai ir bakterijos.
Įrodyta, kad esant karščiavimui dėl bakterinės infekcijos antibakterinis gydymas veikia žymiai efektyviau. Viena – tai yra apsauginė reakcija, o antra – karščiavimas mums parodo, kad vaikas serga ir koks yra efektas į mūsų gydymą. Jei mūsų tikslas yra tik sumažinti temperatūrą, mes užtušuosime visą vaizdą, kaip vaikas jaučiasi, kokia karščiavimo dinamika.
„Neturime sau iškelti tikslo numušti temperatūros iki tam tikros ribos ir viskas. Mes turime padėti vaikui sergant“, – žinojimo kas vyksta organizme ir racionalaus mąstymo vaikui susirgus svarbą aiškina profesorius. Neišvengiamai būna situacijų, kai matome, kad pavojinga riba jau pasiekta, kai turime atidaryti namų vaistinėlę. Kokiomis priemonėmis mažinti itin aukštą temperatūrą ir į ką dera atkreipti dėmesį?
„Temperatūrai mažinti yra tik du vaistai – paracetamolis arba ibuprofenas. Jokiu būdu negalima jų duoti kartu. Tačiau jeigu skiriame paracetamolį, bet vaikas toliau karščiuoja ir negauname reikiamo efekto, tada sekantis medikamentas gali būti ibuprofenas. Bet tai turi būti ne rutiniškai skiriama, o tik pavieniais atvejais. Jokiu būdu negalima vaikams skirti aspirino ir jokiu būdu negalima vaikui skirti analgino kaip antiperetiko. Aspirino mirtinai pavojinga komplikacija yra Rėjaus sindromas, kai sutrinka nervų sistemos ir kepenų veikla. Net 40 % susirgusiųjų šia liga miršta“, – tragišką vaistų poveikį mini profesorius.
Gydytojas stabdo ir norinčius kišti vaikus į ledines voneles ar mušti temperatūrą šalto oro terapijomis. Ne tokie kraštutiniai būdai yra efektyvūs ir mažiau šokiruojantys sergantį vaiką.
„Labai retai, kada vaikas smarkiai karščiuoja, 39,5 ar 40, blogai jaučiasi, o vaistai paprastai suveiks tik po tam tikro intervalo, 20 ar 30 min, tai vaiką galima ištrinti drungnu šiltu vandeniu. Labai paprastai, atsisukate čiaupą, pakišate ranką ir jeigu vanduo yra apie 36 laipsnius, tai va tokiu vandeniu galima ištrinti. Jokiu būdu negalima trinti alkoholiu, jokiu būdu negalima naudoti visiškai šalto vandens ar dar kažkokių priemonių, kurios sukels drebulį ir didžiulį diskomfortą vaikui“, – pagrindines pagalbos priemones karščiuojant vaikui peržvelgė prof. dr. R.Kėvalas.
Šaltinis: https://ausrosnamai.lt/prof-dr-r-kevalas-apie-vaiku-karsciavima-ir-gydyma/


2019 11 20 d.

Pacienčių, nuo 25 m. iki 60 m. amžiaus, prisirašiusių prie VšĮ Klaipėdos miesto poliklinikos dėmesiui!
Visos šios amžiaus grupės pacientės 1 kartą per 3 metus gali nemokamai pasitikrinti dėl gimdos kaklelio vėžio,(gimdos kaklelio vėžio prevencinė programa), profilaktinių apžiūrų kabinete (608 kab.) be išankstinės registracijos ir be siuntimo.
608 kab. darbo laikas: porinės mėn. d.       8.00 – 13.00 val. neporinės mėn. d. 14.00 – 19.00 val.   kabineto tel: 8 (46) 41 00 18


2019 11 06 d.

Lapkričio 14-ąją minima pasaulinė cukrinio diabeto diena
Kviečiame prevenciškai pasitikrinti gliukozės kiekį kraujyjeKlaipėdos miesto sergančių cukriniu debetu klubas „CD“ organizuoja konferenciją


2019 10 16 d.

PACIENTŲ DĖMESIUI! NEMOKAMA VAKCINA NUO SEZONINIO GRIPO
VšĮ Klaipėdos miesto poliklinika informuoja, kad gavo nemokamą vakciną nuo sezoninio gripo 2019/2020 m.
Valstybės lėšomis skiepijami šie rizikos grupių asmenys: - 65 metų ir vyresni asmenys; - nėščiosios; - asmenys, gyvenantys socialinės globos ir slaugos įstaigose; - asmenys, sergantiems lėtinėmis širdies ir kraujagyslių, kvėpavimo takų, inkstų ligomis, lėtinėmis ligomis susijusiomis su imuniniais mechanizmais, piktybiniais navikais; - sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojai.
Gyventojai, priklausantys rizikos grupėms ir norintys pasiskiepyti valstybės lėšomis kompensuojama gripo vakcina, turėtų kreiptis į savo šeimos gydytoją.
Patariame skiepijimosi neatidėlioti, nes dabar tinkamiausias metas skiepytis nuo šios ligos. Kadangi kasmet keičiasi gripo virusas ir kasmet kuriama nauja vakcina nuo gripo, skiepytis neturėtų pamiršti ir tie gyventojai, kurie skiepijosi pernai. Gripo profilaktika kur kas pigesnė ir efektyvesnė priemonė nei susirgusiųjų gydymas, todėl ir kitiems (ne vien išvardytų rizikos grupių) žmonėms patartina nepagailėti laiko ir šiek tiek pinigų skiepams.
2019 11 27
SVEIKATOS APSAUGOS MINISTERIJA MŪSŲ ĮSTAIGAI SKYRĖ 1000 DOZIŲ NEMOKAMOS SEZONINIO GRIPO VAKCINOS. VISA VAKCINA PANAUDOTA PAGAL PASKIRTĮ. ŠIUO METU NEMOKAMOS VAKCINOS POLIKLINIKA NETURI. APIE PASIKEITUSIĄ SITUACIJĄ INFORMUOSIME PAPILDOMAI.


2019 08 01 d.

Pranešame, kad nuo 2019 m. rugpjūčio 1 dienos Viešoji įstaiga Klaipėdos sveikatos priežiūros centras (į. k. 141574462, adresas: Taikos prospektas 76, Klaipėda LT93200) keičia juridinį pavadinimą ir įregistruoja naują įstaigos pavadinimą Viešoji įstaiga Klaipėdos miesto poliklinika.

Maloniai prašome mūsų įstaigai išrašomuose dokumentuose nurodyti naują įstaigos pavadinimą.

Ryšium su mūsų įstaigos pakeitimu į Vš Į. Klaipėdos miesto poliklinika, pasikeitė ir mūsų internetinės svetainės adresas. Nuo šiol informaciją apie mūsų įstaigą galite rasti internetinėje svetainėje: www.klaipedospoliklinika.lt

Pasikeitė ir elektroninių paštų adresai. Nuo šiol visur vietoje ...@klaipedosspc.lt, prašome rašyti ...@klaipedospoliklinika.lt.


2019 06 10 d.INFORMACIJA APIE  KLAIPĖDOS SVEIKATOS PRIEŽIŪROS CENTRE VYKDOMĄ PROJEKTĄ „ SOCIALINĖS PARAMOS PRIEMONIŲ TEIKIMAS TUBERKULIOZE SERGANTIEMS KLAIPĖDOS MIESTO GYVENTOJAMS (DOTS KABINETO PACIENTAMS)"
Viešoji įstaiga  Klaipėdos sveikatos priežiūros centras dalyvauja ES lėšomis finansuojamame projekte „Socialinės paramos priemonių teikimas tuberkulioze sergantiems Klaipėdos miesto gyventojams (DOTS kabineto pacientams)“. Projekto esmė, kad TBC sergantys asmenys, baigę gydymo kursą stacionarioje gydymo įstaigoje, turėtų toliau tęsti gydymą ambulatoriškai, t. y. toliau lankytis DOTS kabinete ir toliau nustatytą laiką vartoti jiems skirtus vaistus. Tačiau nemaža jų dalis dėl atsakomybės stokos ar prastos materialinės padėties nesilanko DOTS kabinete (neturi lėšų kelionės bilietams). Dėl tos pačios prastos materialinės padėties negali maitintis visaverčiu maistu, o tai irgi nepadeda gijimui. Pagrindinė projekto veikla – tuberkulioze sergančių asmenų skatinimas išgerti jiems skirtus vaistus gydantis ambulatoriškai. Kiekvienam besigydančiajam ir sąžiningai lankančiam DOTS kabinetą skiriami 9,00 EUR. per savaitę vertės talonai maisto produktams įsigyti „MAXIMA“ tinklo parduotuvėse. Taip pat kiekvienam iš jų išduoti vardiniai mėnesiniai darbo dienų autobuso bilietai, kad ambulatoriškai besigydantieji be trukdžių galėtų atvykti į Centro DOTS kabinetą laiku išgerti jiems skirtus vaistus. Ambulatorinio gydymo kursas ir socialinė parama teikiama 26 savaites po gydymosi stacionare. Šiuo metu ambulatorinio gydymo kursą jau baigė 27 asmenys, dabar gydosi 19 asmenų.


2019 05 22 d.

Kviečiame į fotografijų parodą "Puokštė mamai ir tėčiui". Paroda vyksta Klaipėdos sveikatos priežiūros centro III-ame aukšte nuo 2019 m. gegužės 22 d.


2019 05 14 d.

Jau daugiau nei metus po visą Lietuvą keliaujanti unikali fotodrobių ekspozicija „Medicinos pagalbos fragmentai Lietuvoje" pasiekė Lietuvos pajūrio kraštą.

Parodos nuotraukose atskleidžiami medicinos pagalbos nepriklausomoje Lietuvoje 1918–1940 m. fragmentai. VLK ir LCVA darbuotojų pastangomis surengtoje parodoje galima rasti nuotraukų, iliustruojančių minėtu laikotarpiu padėtus rūpinimosi žmonių sveikata pagrindus ir atskleidžiančius to laikmečio medikų santykius su pacientais. Siekiama parodyti, kaip specifiniame gydymo įstaigos interjere, kuriame yra ne tik mediko kėdė ar paciento lova, bet ir įranga, instrumentai, jautėsi nuotraukose užfiksuoti žmonės.

Ekspozicijoje 15 fotodrobių, kuriose pavaizduoti Kauno, Šiaulių, Kupiškio, Marijampolės, Vilkaviškio, Kalvarijos ligoninių ir kitų gydymo įstaigų medikai, medicinos seserys bei pacientai.

Paroda vyks VšĮ Klaipėdos sveikatos priežiūros centre (4-ame aukšte) nuo 2019-05-14 iki 2019-06-14.

Nuoroda į virtualią parodą: https://goo.gl/KX7akz


2019 04 25 d.
Informuojame, kad Klaipėdos sveikatos priežiūros centre atidarytas oftalmologijos kabinetas. Nuo 2019 m. gegužės 2 d. pacientus konsultuos gydytojas – oftalmologas L. Rasiukevičius.


2019 04 01 d. 
 
Informacija apie tymus ir prevencines priemones 
Tymai – lengvai plintanti užkrečiamoji liga
Tymai – tai ūmi, užkrečiama virusinė infekcija, kuri plinta oro lašeliniu būdu. Sąlytis tarp žmonių, trunkantis ilgiau nei 15 min., yra pakankamas, kad įvyktų imlaus asmens užsikrėtimas. Skaičiuojama, kad vienas tymais susirgęs asmuo gali užkrėsti iki 18 asmenų. Tymais sergantis asmuo gali užkrėsti kitus asmenis dar 4-5 dienas iki ir 4 dienas po bėrimo atsiradimo. Didžiausią riziką tymai kelia nesirgusiems, neskiepytiems ar nepilnai skiepytiems kūdikiams, nėščiosioms ir imunosupresiniams asmenims (kai yra pakitusi imunologinė būklė (pvz.: sergantieji ŽIV, po transplantacijos, po chemoterapijos). 
Dažniausiai susirgimas tymais pasireiškia karščiavimu, vėliau – akių gleivinės uždegimu, sloga, trečią-septintą ligos dieną atsiranda bėrimai. Bėrimai, kurie neniežti, prasideda veido srityje, už ausų, vėliau išplinta į kitas kūno vietas ir išlieka 4-7 dienas. Siekiant išvengti tymų plitimo aplinkoje ir atsižvelgiant į tai, kad ligos pradžioje gali pasireikšti ne tik tymams būdingi simptomai, labai svarbu, kad asmuo iš karto kreiptųsi į asmens sveikatos priežiūros įstaigą, kurioje būtų įvertinta jo sveikatos būklė ir paskirti reikalingi tyrimai bei gydymas.
Asmenys, kuriems įtariami ar patvirtinti tymai, ar jų artimieji kuo greičiau turėtų informuoti su sergančiuoju bendravusius asmenis apie buvusį kontaktą su tymais.
Efektyviausia apsaugos priemonė – skiepa.
Vienintelė tymų infekcijos valdymo ir profilaktikos priemonė – vakcinacija. Pagal Lietuvos Respublikos vaikų profilaktinių skiepijimų kalendorių vaikai kombinuota vakcina (tymų, epideminio parotito ir raudonukės) yra nemokamai skiepijami du kartus (15-16 mėnesių ir 6-7 metų amžiaus).           Tymams valdyti būtina sukurti ir išlaikyti labai aukšto lygio kolektyvinį imunitetą. Tam, kad susidarytų kolektyvinis imunitetas ir būtų apsaugoti žmonės, kurie dėl sveikatos sutrikimų negali būti skiepijami, Pasaulio sveikatos organizacija rekomenduoja paskiepyti ne mažiau kaip 95 proc. visuomenės narių.           Tymų virusas itin lakus, todėl nesiėmus specialių priemonių, jis ypač greitai pasklinda uždarose patalpose. Siekiant išvengti susirgimo tymais, labai svarbu laikytis kosulio etiketo ir nepamiršti rankų higienos reikalavimų, užtikrinti tinkamą patalpų vėdinimą ir valymą bei vengti masinio žmonių susibūrimo uždarose patalpose, daugiau būti gryname ore.
 
Kaip elgtis po kontakto su tymais susirgusiu asmeniu.
Plintant tymų virusui Lietuvoje, suaugę asmenys, turėję sąlytį su sergančiuoju tymais (kontaktiniai asmenys), per 72 val. gali pasiskiepyti nemokamai tymų, raudonukės ir epideminio parotito (toliau – MMR) vakcina „Priorix“, kuri skirta ir vaikams, skiepijamiems pagal Lietuvos Respublikos vaikų profilaktinių skiepijimų kalendorių. Atkreipiame dėmesį, kad MMR vakcina draudžiama skiepyti besilaukiančias moteris.
 
Nespėjus pasiskiepyti per nurodytą laikotarpį, būtina išlaukti visą inkubacinį laikotarpį (21 d.) ir jei nesusergama – pasiskiepyti (mokamai). Per 72 val. nespėjusiems pasiskiepyti sąlytį turėjusiems asmenims rekomenduojama stebėti savo sveikatą vidutiniškai 10 dienų po turėto kontakto ir pasireiškus bet kokiems tymams būdingiems sveikatos sutrikimams, nedelsiant kreiptis į savo šeimos gydytoją ir informuoti prieš kiek laiko buvo sąlytis su tymais sergančiu asmeniu. Suaugusieji, kurie neskiepyti, nepersirgę tymais ar nežino, ar turi imunitetą šiam susirgimui, savo iniciatyva gali pasiskiepyti mokamai asmens sveikatos priežiūros įstaigose. Tam reikėtų kreiptis į tas asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kurios skelbia turinčios komercinės, t.y. mokamos, vakcinos nuo tymų. Taip pat verta paminėti, kad laboratorijose galima atlikti tyrimą, parodysiantį, ar žmogus turi imunitetą tymams. Paslauga yra mokama. Parengė Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Klaipėdos departamento Užkrečiamųjų ligų valdymo skyrius.

Grafika


2019 03 27 d.

Gerbiami pacientai, darbuotojai, lankytojai, kviečiame skirti savo 2% pajamų mokesčio 

VšĮ Klaipėdos sveikatos priežiūros centrui!

VšĮ Klaipėdos sveikatos priežiūros centras yra ne pelno siekianti organizacija besitikinti Jūsų paramos, todėl kiekvienas nuolatinis Lietuvos gyventojas gali skirti iki 2 proc. pajamų mokesčio dalį įstaigai paremti. Kviečiame Jus nebūti abejingus ir prisidėti prie įstaigos ir jos pacientų gerovės. Jeigu šia teise nepasinaudosite, pinigai tiesiog lieka valstybės biudžete ir panaudojami valstybės nuožiūra. Ši parama mokesčių mokėtojui nieko nekainuoja.

Asmuo, pageidaujantis skirti pajamų mokesčio dalį VšĮ Klaipėdos sveikatos priežiūros centrui, turi užpildyti FR0512 V2 formą (Valstybinės mokesčių inspekcijos gyvenamosios vietos teritoriniame skyriuje arba per internetinę bankininkystę adresu deklaravimas.vmi.lt). Prašymo blankus galima gauti apskričių valstybinėse mokesčių inspekcijose arba teritoriniuose jų skyriuose arba atsispausdinti.

Kad kiekvienais metais nereikėtų teikti prašymo, remiant VšĮ Klaipėdos sveikatos priežiūros centrą, galima paskirti pajamų mokesčio dalį iš karto penkeriems metams. Paramos teikėjas ateityje turės teisę pakeisti sprendimą dėl paramos laikotarpio ar paramos gavėjo.

Prašymus galima teikti iki einamų metų gegužės 1 d., kuriuos vėliau galima tikslinti iki tų pačių metų rugpjūčio 20 d., pateikiant  kitą tinkamai užpildytą prašymą.

Dėl Jūsų paramos turėsime didesnes galimybes gerinti savo teikiamų paslaugų kokybę, efektyviau užtikrinti pacientų gerovę ir sėkmingai vykdyti savo veiklą. Įsipareigojame, kad Jūsų skirtos lėšos bus panaudotos efektyviai ir skaidriai.

Visų VšĮ Klaipėdos sveikatos priežiūros centre dirbančių ir besigydančių vardu nuoširdžiai Jums dėkojame.

                         Kiekvieno iš Jūsų parama mums labai svarbi. Dėkojame už Jūsų paramą!


2019 02 18 d.

Grafika

 

Grafika


2019 01 31 d.
 
Informuojame, jog nuo  2019 m. vasario 1 d. VšĮ  Klaipėdos sveikatos priežiūros centras pradedama teikti budinčio  odontologo  paslauga. Išeiginėmis ir švenčių dienomis  nuo 8:00  iki  20:00  val.  Klaipėdos  miesto  gyventojai gali kreiptis į Budinčio  gydytojo  tarnybą  (Taikos pr. 76).
 
Pažymime, jog  skubi  odontologinė  pagalba  bus   teikiama  tik  dėl  ūmaus  dantų  ar  žandikaulių  skausmo (pvz., atvira danties pulpa  arba  paciento  veidas  dėl  žandikaulio  antkaulio uždegimo sutinęs). Būtinosios pagalbos apimtį nustatys pacientą apžiūrėjęs gydytojas. Jam nustačius, kad paciento būklė neatitinka  būtinosios pagalbos kriterijų, pacientas  bus nukreiptas  registruotis pas gydytoją odontologą gydytis planine tvarka.
 
Akcentuojame, jog gydytojas odontologas paslaugą teiks nemokamai,  bet pacientui teks susimokėti už panaudotas priemones ir medikamentus, išskyrus  Sveikatos apsaugos ministerijos teisės aktuose numatytas išimtis.

 

2019 01 23 d.
Gripas - svarbu žinoti!
Kas yra gripas? Gripas – tai ūminė kvėpavimo takų infekcija, plintanti oro lašeliniu būdu. Skirtingai nuo kitų kvėpavimo takų infekcijų, gripas sukelia ūmią ligą ir yra pavojingas dėl sukeliamų komplikacijų. Tai viena dažniausiai epidemijomis pasireiškiančių ligų. Kasmet gripu suserga 5-10 proc. gyventojų. Lietuvoje, sergamumo gripu padidėjimas stebimas rudens – žiemos sezonu.
Koks sukėlėjas? Gripo virusai priklauso Orthomyxoviridae šeimai, kuri turi tris gentis: Influenzavirus A, B ir C. Gripo A virusas patogeniškas žmonėms, laukiniams ir naminiams vandens paukščiams, žinduoliams. Žmonių populiacijoje šis viruso tipas sukelia pandemijas ir epidemijas. Gripo B virusas plinta žmonių populiacijoje ir kas kelerius metus sukelia epidemijas. Gripo C virusas patogeniškas žmonėms ir kiaulėms, tačiau sukelia tik pavienius susirgimus ir nedidelius protrūkius.
Kaip užsikrečiama gripu? Gripu galima užsikrėsti nuo užsikrėtusio ir sergančio žmogaus. Gripo virusas plinta kartu su seilių dalelėmis čiaudint, kosint. Seilių dalelės pasklinda ore, nusėda ant paviršių. Į kito žmogaus organizmą jos patenka įkvėpus arba užterštomis rankomis palietus akių, nosies, burnos gleivinę. Užsikrėtęs gripo virusu žmogus suserga per 24 - 72 val. (vidutiniškai 48 val.).
Kokie yra gripo simptomai? Gripui būdinga staigi pradžia, aukšta temperatūra (didesnė nei 38°C), sausas kosulys, gerklės, galvos ir raumenų skausmas, nuovargis ir silpnumas. Retai pasitaikantys gripo simptomai yra šleikštulys, vėmimas, pilvo skausmas, viduriavimas.
Koks gydymas? Gydymui vartojami dviejų vaistų grupių medikamentai:
Nukleozidų analogai - proteino M2 inhibitoriai; Neuraminidazės inhibitoriai. Susirgus rekomenduojama kreiptis į asmens sveikatos priežiūros įstaigą pas savo šeimos gydytoją, kuris skirs atitinkamą gydymą.
Kaip apsisaugoti nuo gripo? Skiepai yra pati efektyviausia priemonė, apsauganti nuo gripo ir jo sukeliamų komplikacijų: pneumonijos, bronchito, ausų uždegimo, sinusito, lėtinių ligų paūmėjimo ir kitų. Skiepytis rekomenduojama kiekvienais metais prieš prasidedant gripo sezonui. Pasiskiepyti nuo gripo Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) rekomenduoja daugumai žmonių, o ypač šiems rizikos grupių asmenims:
65 m. ir vyresniems asmenims; nėščiosioms; asmenims, gyvenantiems socialinės globos ir slaugos įstaigose; asmenims, sergantiems lėtinėmis širdies ir kraujagyslių, kvėpavimo takų, inkstų ligomis, lėtinėmis ligomis susijusiomis su imuniniais mechanizmais, piktybiniais navikais; sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojams. Gripo virusui būdinga dažna antigeninė kaita (genetinės mutacijos), kas lemia gripo viruso savybių kaitą. Todėl PSO nuolat seka gripo virusų kaitą ir kiekvienais metais prognozuoja labiausiai paplitusias viruso padermes bei rekomenduoja būsimojo sezono vakcinos antigeninę sudėtį šiaurės ir pietų pusrutuliui. Be to, žiemos metu žmonės labai daug laiko praleidžia uždarose patalpose, kur yra puikios sąlygos plisti gripo virusui. Dėl to rekomenduojama:
Dažnai plauti rankas; Vengti sąlyčio su sergančiais asmenimis; Vengti masinio žmonių susibūrimo vietų; Kosint ir čiaudint prisidengti burną; Neplautomis rankomis stengtis neliesti akių, nosies ir burnos; Gerai vėdinti patalpas; Susirgus kreiptis į asmens sveikatos priežiūros įstaigą, gerti daug skysčių, likti namuose.
Šaltinis: Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras


 

 

Gripas ar peršalimas

 

2019 01 16 d.
SAUGOKIME SAVO SVEIKATĄ !!!RASKIM minutėlę ir PAŽVELKIM, kokios žalingos sveikatai gali būti rūkymo pasekmės mums ir aplink mus.Visa tiesa apie tai - www.nerukysiu.lt 


2018 12 10 d.

Informuojame, kad Klaipėdos sveikatos priežiūros centre pradėjo dirbti gydytojas-urologas S. Zaicev. 
Gydytojas maloniai pakonsultuos suaugusius visų šlapimo takų ligų klausimais, atliks inkstų, šlapimo pūslės, prostatos echoskopijas. Esant parodymams atliks prostatos biopsiją. Būtina išankstinė registracija ir siuntimas. Gydytojas S. Zaicev dirba trečiadieniais 8.00 – 14.00 val.


2018 11 26 d.

PAGALBA VAIKAMS IR JAUNUOLIAMS PAVARTOJUSIEMS PSICHOATYVIŲ MEDŽIAGŲ AR PRIKLAUSOMIEMS ASMENIMS

 


2018 11 15 d.

Pranešame, kad Klaipėdos SPC pradėjo konsultuoti gydytojas urologas A. J. Budrevičius. Gydytojas maloniai pakonsultuos suaugusius visų šlapimo takų ligų klausimais, atliks inkstų, šlapimo pūslės, prostatos echoskopijas. Esant parodymams atliks prostatos biopsiją. Būtina išankstinė registracija ir siuntimas. Gydytojas A. J. Budrevičius konsultuoja ketvirtadieniais 16.00 – 19.00 val.


2018 11 15 d.

Informuojame, kad Klaipėdos sveikatos priežiūros centre pradėjo dirbti gydytojas-otorinolaringologas P. Škrut. Daktaras konsultuoja pačius mažiausius pacientus ir suaugusius. Dirba trečiadieniais 15.15 – 19.00 val. pagal išankstinę registraciją. Būtinas siuntimas.

 


2018 11 13 d.

AKCIJA

Lapkričio mėn. 14 d. PASAULINĖ DIABETO DIENA,
Ta proga Klaipėdos sveikatos priežiūros centre (Taikos pr.76 I aukšte)
nuo 10 val. iki 13 val. bus nemokamai matuojamas gliukozės kiekis kraujyje.
Maloniai kviečiame pasitikrinti.

Klaipėdos SPC administracija ir Klaipėdos CD klubo pirmininkė 


2018 08 31 d.

Nuo 2018 m. rugsėjo 3 d. Klaipėdos SPC gydytojai otorinolaringologai (LOR) konsultuoja vaikus tik nuo 5 metų amžiaus ir vyresnius.


2018 08 30 d.

NEMOKAMA VAKCINA NUO SEZONINIO GRIPO.      

Klaipėdos Sveikatos priežiūros centras informuoja,

kad gavo nemokamą vakciną nuo sezoninio gripo 2018 m.
Valstybės lėšomis skiepijami šie rizikos grupių asmenys:
-65 metų ir vyresni asmenys;
-nėščiosios;
-asmenys,gyvenantys socialinės globos ir slaugos įstaigose;
-asmenys, sergantyms lėtinėmis širdies ir kraujagyslių, kvėpavimo takų, inkstų ligomis, lėtinėmis
ligomis susijusiomis su imuniniais mechanizmais, piktybiniais navikais;
-sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojai.
 
**Gyventojai, priklausantys rizikos grupėms ir norintys pasiskiepyti valstybės lėšomis
kompensuojama gripo vakcina, turėtų kreiptis į savo šeimos gydytoją.
 
Patariame skiepijimosi neatidėlioti, nes dabar tinkamiausias metas skiepytis nuo šios ligos. Kadangi
kasmet keičiasi gripo virusas ir kasmet kuriama nauja vakcina nuo gripo, skiepytis neturėtų pamiršti
ir tie gyventojai, kurie skiepijosi pernai.
 
Gripo profilaktika kur kas pigesnė ir efektyvesnė priemonė nei susirgusiųjų gydymas, todėl ir
kitiems (ne vien išvardytų rizikos grupių) žmonėms patartina nepagailėti laiko ir šiek tiek pinigų
skiepams.
 

 
2018 m. gegužės 24 d. Klaipėdos miesto savivaldybė skelbia konkursą VšĮ Klaipėdos sveikatos priežiūros centro vyriausiojo gydytojo pareigoms eiti. Konkurso data - 2018 m. birželio 11 d. Išsamesnė informacija pagrindiniame skelbime www.klaipeda.lt skiltyje Gyventojui/Karjera.

 


 
Įgyvendinant Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2017-01-27 įsakymu Nr. AD1-275 „Dėl VšĮ Jūrininkų sveikatos priežiūros centro pertvarkymo, prijungiant VšĮ Klaipėdos stomatologijos polikliniką ir VšĮ Klaipėdos sveikatos priežiūros centro I šeimos medicinos skyrių“ įstaigų pertvarkymo patvirtintą planą, 
Klaipėdos sveikatos priežiūros centro 1-asis šeimos medicinos skyrius ir MIŠKO ambulatorija nuo 2017 m. birželio 1 d. veiklą vykdys kaip VšĮ Jūrininkų sveikatos priežiūros centro padalinys.
 
Asmenys, nesutinkantys gydytis VšĮ  Jūrininkų sveikatos priežiūros centre, po pertvarkymo šiai įstaigai perėmus turtą, teises ir pareigas, turi teisę prisirašyti prie kitos jiems patogiau pasiekiamos pirminės asmens sveikatos priežiūros įstaigos.
 
Jeigu per 30 kalendorinių dienų nuo šios informacijos paskelbimo asmuo nepareikš norą gydytis kitoje pirminės asmens sveikatos priežiūros įstaigoje, jis liks prirašytas VšĮ  Jūrininkų sveikatos centre.
Apie prirašymo duomenų perkėlimą asmuo bus informuotas pirmo apsilankymo metu.
 
Administracija

Klaipėdos sveikatos priežiūros centre (Taikos pr.76) teikiamos radiologijos (kaulų tankio) tyrimo paslaugos. Su gydytojo siuntimu paslauga NEMOKAMA. Kabineto darbo laikas: 8.00 – 14.00 val. 
Dėl smulkesnės informacijos kreiptis telefonu: 496 755.

Klaipėdos sveikatos priežiūros centre (Taikos pr.76) pradėjo veikti  tiesiogiai stebimo trumpo gydymo kurso paslaugų teikimo kabinetas (DOTS), kuriame toliau ambulatoriškai bus gydomi TBC sergantys pacientai, baigę gydymo kursą stacionare.
Dėl smulkesnės informacijos prašome kreiptis telefonu 496 726 arba atvykus į Centro 235 kabinetą. Darbo laikas: 8.00 – 14.00 val.

Mieli tėveliai, Jūsų ir mažųjų mūsų pacientų patogumui FMR vaikų gydytojos, masažo ir kinezeterapijos kabinetai iš 3 aukšto perkelti į 2 aukštą (buvęs Akušerinis – ginekologinis skyrius).
Maloniai laukiame.

2013 ir 2014 metais asociacija "Pozityvus gyvenimas" kartu su "Klaipėdos sveikatos priežiūros centru", šioje sveikatos priežiūros įstaigoje organizavo pirmą "Europos ŽIV testavimo savaitę". Tais metais išsitirti dėl ŽIV ir hepatito C panoro daugiau nei 500 klaipėdiečių. Organizatorių džiaugsmui 2013 m. nei vienas  greitasis ŽIV testas neparodė teigiamo rezultato.
 
Kaip ir pernai, 2015 metais asociacija "Pozityvus gyvenimas" kartu su Klaipėdos sveikatos priežiūros centru, Klaipėdos priklausomybės ligų centru, kitais socialiniais partneriais vėl kviečia visus Klaipėdos miesto gyventojus ir svečius pasinaudoti proga ir nuo lapkričio 20 iki 27 dienos nemokamai išsitirti dėl ŽIV ir hepatito C.
 
2015 metais Asociacijos "Pozityvus gyvenimas" ir partnerių organizuojamas nemokamas ištyrimas dėl ŽIV ir hepatito C:
 
Asociacija „Pozityvus gyvenimas“, Konsultacinis socialinių paslaugų kabinetas, 
Taikos pr. 107, Klaipėda; Darbo laikas: I-VII 12.00 - 17.00 val.
Telefonu konsultuojama visą parą
Mob. 8 600 15950 
Klaipėdos priklausomybės ligų centras, Taikos pr. 46, Klaipėda 
Tel. 8 (46) 415025
Darbo laikas: I–V 8.00 – 17.00 val.
 
Klaipėdos sveikatos priežiūros centras, 418 kab., Taikos pr. 76, Klaipėda,
Darbo laikas: I–V 8.00 – 17.00 val.
Tel. 8 (46) 343971
 
KPSC (KLAIPĖDOS PSICHIKOS SVEIKATOS CENTRAS) 
Žemo slenksčio paslaugų stacionarus kabinetas priklausomiems nuo psichoaktyvių medžiagų, 
Taikos pr. 119, Klaipėda;
Darbo laikas: I–V 14.00 – 19.00 val.
Tel. 8 (46) 346421 
 
 
Nuo penktadienio, 2015 m. lapkričio 20 d., iki penktadienio, lapkričio 27 dienos
 
Ši savaitė organizuojama prieš Pasaulinę AIDS dieną, kuri minima gruodžio – 1ąja.
 
Ko siekiama Europos ŽIV tyrimų savaite?
Svarbiausias tikslas – per ŽIV laboratorinių tyrimų naudos sklaidą siekiama paskatinti daugiau žmonių išsitirti dėl ŽIV ir sumažinti vėlyvosios ŽIV infekcijos diagnozės atvejų skaičių. Tyrimų savaitės šūkis - kalbėk apie ŽIV, išsitirk dėl ŽIV.
 
Kodėl Europos ŽIV tyrimų savaitė reikalinga?
Šiuo metu mažiausiai vienas iš trijų tarp 2,3 milijono su ŽIV Europoje gyvenančių žmonių nežino apie savo užsikrėtimą. Paskaičiuota, kad 50% atvejų ŽIV infekcija nustatoma pavėluotai, todėl dažnai pavėluotai pradedamas ŽIV ligos gydymas. Tai reiškia, kad daug žmonių dėl ŽIV nesitestuoja iki tol, kol nepasireiškia ŽIV infekcijos simptomai.
 
Kodėl naudinga pasitikrinti dėl ŽIV?
Jeigu ŽIV infekcija išaiškinama anksti – netrukus po užsikrėtimo, tai:
  • daugiau tikėtina, kad šių žmonių gyvenimas bus beveik normalios trukmės, o sveikata – gera, jei jie laiku pradės gydytis nuo ŽIV ligos,
  • mažiau tikėtina, kad vartojantys vaistus nuo ŽIV ligos ir pakeitę savo gyvenseną asmenys užkrės ŽIV kitus,
  • bus mažesnės sveikatos paslaugų išlaidos ŽIV ligos gydymui ir stebėsenai.
  • Jeigu ŽIV infekcija bus nustatyta pavėluotai:
  • tokie asmenys gali patirti įvairių sveikatos komplikacijų, o jų tikėtina gyvenimo trukmė bus trumpesnė,
  • gali būti išplatinę ŽIV kitiems asmenims patys to nežinodami,
  • gydymo paslaugų išlaidos labai didelės.
Kas inicijavo Europos ŽIV tyrimų savaitę?
2012 m. Anglija organizavo sėkmingą ŽIV tyrimų savaitę prieš Pasaulinę AIDS dieną - gruodžio 1 d. Iniciatyvos sėkmės paskatintos keliolika ŽIV organizacijų visoje Europoje sutarė, kad Europos ŽIV tyrimų savaitė galėtų būti veiksminga priemonė nemokamiems, konfidencialiems ir savanoriškiems ŽIV tyrimams plėtoti. Iniciatyvai vadovauja „HIV in Europe“ (ŽIV Europoje), o visos suinteresuotos Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) Europos regiono valstybės, organizacijos ir asmenys kviečiami prisidėti ir propaguoti ŽIV tyrimus.
„HIV in Europe“ (ŽIV Europoje) – europinė iniciatyva, paskelbta Briuselyje 2007 metais. Jos tikslai – padėti gerinti ankstyvąją ŽIV sveikatos priežiūrą, keistis patirtimi Europoje. Iniciatyvai vadovauja nepriklausoma ekspertų grupė, kurią sudaro medikai, visuomenininkai, politikai Europos visuomenės sveikatos institucijos. Daugiau informacijos galima rasti „ŽIV Europoje” internetinėje svetainėje: www.hiveurope.eu ir www.hivtestingweek.eu.
Pirmoji Europos ŽIV tyrimų savaitė buvo organizuojama nuo penktadienio, 2013 m. lapkričio 22 d., iki penktadienio, lapkričio 29 d.
 
Parengta pagal ULAC informaciją
 

Lapkričio 14-oji – Pasaulinė cukrinio diabeto diena


Budinčio gydytojo tarnybos darbo laikas
Šeštadieniais, sekmadieniais ir švenčių dienomis dirba 8.00 - 20.00 val.
Nakties metu dirba 20.00 - 8.00 val. kreiptis į Respublikinę Klaipėdos ligoninę, adresu S.Neries g. 3. 
Tel.: 41 06 95
Klaipėdos sveikatos priežiūros centras informuoja, kad nuo 2015-­02-­17 po kapitalinio remonto pradeda dirbti Centro Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus Vaikų balneologinių procedūrų kabinetai (vaikų baseinas ir vonios).
Maloniai kviečiame pasinaudoti mūsų teikiamomis paslaugomis.

Pasitikrink dėl ŽIV


 
GERBIAMI PACIENTAI, NUO 2014 M. RUGSĖJO MĖN. 5 D. VYKDANT VALSTYBINĖS LIGONIŲ KASOS NURODYMĄ, REGISTRACIJA PAS GYDYTOJUS ODONTOLOGUS MŪSŲ CENTRE BUS VYKDOMA 60- ČIAI DIENŲ Į PRIEKĮ. REGISTRUOTIS GALITE ASMENIŠKAI ATVYKĘ Į REGISTRATŪRĄ ( TAIKOS pr.76) DARBO DIENOMIS NUO 8 val.00 min. IKI 18 val. 00 min. ARBA INTERNETU ADRESU „www.sergu.lt“.
 MIELI PACIENTAI, BŪKITE PILIETIŠKI, JEI NEGALITE ATVYKTI JUMS PASKIRTU LAIKU , MALONIAI PRAŠOME INFORMUOTI CENTRĄ TELEFONAIS : 496720; 343971; 345983 ARBA ATŠAUKTI SAVO VIZITĄ INTERNETU (JEI REGISTRAVOTĖS SISTEMOJE „sergu.lt“) , ARBA INFORMUOTI ELEKTRONINIU PAŠTU: klaipedos.spc@zebra.lt. ESANT GALIMYBEI JUMS BUS PASKIRTAS KITAS ESAMAS ARTIMIAUSIAS VIZITO LAIKAS.
INFORMACIJĄ APIE ESAMUS LAISVUS VIZITŲ LAIKUS JŪS VISADA GALITE RASTI INTERNETE ADRESU „www.sergu.lt“ ARBA PASKAMBINĘ ANKSČIAU NURODYTAIS REGISTRATŪROS TELEFONAIS.

Nevyriausybinės jaunimo organizacijos „Lietuvos medicinos studentų asociacija“ (LiMSA) kvietimu Klaipėdos sveikatos priežiūros centras kartu su 16 kitų gydymo įstaigų iš 7 didžiųjų Lietuvos miestų dalyvauja akcijoje ir remia idėją „GERIAUSIA PADĖKA GYDYTOJUI – JŪSŲ ŠYPSENA“, kurios tikslas mažinti korupcijos mąstą gydymo įstaigose ir didinti pacientų pasitikėjimą gydytojais.


INFORMACIJA DĖL PIRMINĖS ODONTOLOGINĖS PAGALBOS

1. Pagalbą pacientams, prisirašiusiems pas Klaipėdos sveikatos priežiūros centro gydytojus V.Sarmina, A.Polskij, Č.Vasiliauskas, V.Abunevičienė, L.Danišurko, A.Agafonovas, T. Miliajeva, R.Glebavičiūtė, dirbančius 1 - ajame šeimos medicinos skyriuje (Pievų tako g.38 3 aukštas) ir Miško ambulatorijoje (Kretingos g. 31) pirminę odontologinę pagalbą teikia Stomotologinės poliklinikos (Pievų tako g.38) gydytojai - odontologai. REGISTRATŪROS tel. 410930

2. Vaidaugų ambulatorijoje teikia  UAB "Odontologijos praktika" gydytojai odontologai (Vingio g.39-40) telefonas 227 377;

3. Visiems kitiems Klaipėdos sveikatos priežiūros centro pacientams pirminė odontologinė pagalba teikiama mūsų Centro skyriuje, adresu Taikos pr.76, registratūros telefonai 496 719; 496 759.

4. Dantų protezavimo paslaugas teikia gydytojai - odontologai adresu Taikos pr. 76.

 


Gerbiami mūsų Centro pacientai, Ankstyvoje stadijoje nustatyta liga gydoma žymiai efektyviau ir lengviau,todėl Klaipėdos sveikatos priežiūros centre vykdomos įvairios sveikatinimo prevencinės programos. Kviečiame visus NEMOKAMAI pasitikrinti sveikatą pagal toliau nurodytas ligas ir asmens amžiaus grupes: moteris  25-60 metų amžiaus dėl gimdos kaklelio vėžio vieną kartą per trejus metus
moteris 50-69 metų amžiaus  dėl  krūties vėžio vieną kartą per dvejus metus (atliekama mamograma);
 
moteris  50-65 metų amžiaus  dėl širdies ir kraujagyslių ligų.
 
Vyrus 40-55 metų amžiaus  dėl širdies ir kraujagyslių ligų;
 
Vyrus  50-75 metų amžiaus  dėl priešinės liaukos vėžio vieną kartą per dvejus metus.
 
Vaikams nuo 6 iki 14  metų  amžiaus atliekamas krūminių dantų dengimas silantais.

GERBIAMI PACIENTAI,

PRIĖMIMAS PAS GYDYTOJUS AKUŠERIUS – GINEKOLOGUS, CHIRURGUS, RADIOLOGUS, ECHOSKOPUOTOJUS VYKSTA KASDIEN DARBO LAIKO TVARKARAŠTYJE NURODYTU LAIKU, BE IŠANKSTINĖS REGISTRACIJOS.


Nuo 2013 m. spalio 1 d. keičiasi Budinčio gydytojo tarnybos darbo laikas. Nuo šiol Budinčio gydytojo tarnyba dirbs:

šeštadieniais, sekmadieniais ir šventinėmis nedarbo dienomis nuo 8:00 iki 20:00 val.


Gydytojas urologas medicinos daktaras M.Danilevičius konsultuoja ir gydo moteris šlapimo nelaikymo ir dubens organų nusileidimo klausimais.

Kreiptis į Klaipėdos sveikatos priežiūros centro (Taikos pr.76) registratūrą (2 langelis).


Informacija

 * Dėl profilaktinės patikros atlikimo ir išsamesnės informacijos prašome kreiptis į savo šeimos gydytoją.

IŠANKSTINĖ
PACIENTŲ
REGISTRACIJA
© Klaipėdos miesto poliklinika
Visos teisės saugomos