Diskusijas sukėlė automobilio stovėjimo aikštelės

2024 05 29

Medžių išsaugojimas ar papildomos automobilių stovėjimo vietos? Šios pagrindinės aktualijos buvo aptartos šiandienos tradiciniame nuotoliniame pasitarime dėl Klaipėdos miesto poliklinikos pastato modernizavimo ir automobilių stovėjimo aikštelės statybos techninio projekto parengimo.

Į nuotolinius pasitarimus įsitraukia vis daugiau Klaipėdos miesto savivaldybės atsakingų bei skirtingų skyrių atstovų, kurie projekto rengimą vertina įvairiais aspektais. Bendrovės „Synergy Solutions“ projektuotojai pasiūlė du galimus automobilių stovėjimo aikštelių variantus: nuosaikesnį su 260 vietų ir radikalesnį. Pastarasis numato gerokai daugiau papildomų vietų (399) statyti automobiliams, tačiau tektų šalinti dalį želdinių arčiau Taikos prospekto. Atsižvelgiant į gretimų namų gyventojų ir poliklinikos poreikius bei siekiant išsaugoti kuo daugiau sveikų medžių, projektuotojai per savaitę turėtų pateikti trečią automobilių stovėjimo aikštelių aplink polikliniką variantą.

Pasitarime aptarta galimybė iš dabar nebenaudojamos boilerinės, esančios vidiniame kieme šalia pagrindinio poliklinikos pastato, įrengti kompiuterinės tomografijos tyrimų kabinetą bei taip racionaliai išspręsti patalpų trūkumą.

Praėjusiame pasitarime daug dėmesio buvo skirta vaistinės klausimui. Po diskusijų nuspręsta jos atsisakyti, motyvuojant, kad šį poreikį gyventojams patenkins aplinkui polikliniką dirbančios vaistinės.

2024-05-29 16:42:51