Pasitarime pristatytas Dienos chirurgijos centro projektas

2024 06 28

Nuotoliniame pasitarime dėl Klaipėdos miesto poliklinikos pastato (Taikos pr. 76) modernizavimo ir automobilių stovėjimo aikštelės statybos techninio projekto pristatyti gydymo įstaigos pirmojo aukšto patalpų planavimo principiniai sprendiniai, Dienos chirurgijos ir Dienos stacionaro planavimo pasiūlymai. Šie padaliniai bus įkurti pirmajame pastato aukšte vietoj dabartinės budinčio gydytojo tarnybos ir buvusio Socialinės paramos skyriaus. Dienos chirurgijos centro projektas kitą savaitę dar bus detaliau aptartas darbo grupėje su gydytojų chirurgų komanda.

Kaip sakė modernizavimo projektą rengianti architektė Evelina Aistė Kačerovskytė, kuriant poliklinikos interjerą vadovaujamasi skandinavišku stiliumi, kur vyrauja švelnūs, pasteliniai tonai, kuriamas jaukumo bei patogumo jausmas, taip pat nepamirštama ir funkcionalumo svarba.

Ankstesniuose nuotoliniuose pasitarimuose daug dėmesio skirta automobilių stovėjimo aikštelių praplėtimui, želdinių išsaugojimui ir eismo saugumo užtikrinimui. Po diskusijų su Klaipėdos miesto savivaldybės atstovais šiuo klausimu artėjama prie galutinio susitarimo, tik savo žodį dar turės tarti Savivaldybės eismo saugumo komisijos nariai.

2024-06-28 13:17:43